705610-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden – Utrzymanie i serwis systemów automatyki w tunelu KST.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie i serwis systemów automatyki w tunelu KST.
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia: a) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu i serwisie systemów automatyki w tunelu KST. b) Zamawiający opisał Przedmiot zamówienia za pomocą następujących dokumentów: Projektowanych postanowień umowy (PPU), stanowiących. załącznik nr 2 do SWZ oraz zakresu rzeczowego wraz z załącznikami, stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ. c) W przypadku wystąpienia w którymkolwiek załączniku do SWZ nazw producenta, znaków towarowych, norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia produkty można zastąpić równoważnymi. Za rozwiązania równoważne Zamawiający uzna takie rozwiązania, które umożliwiają uzyskanie efektu założonego przez Zamawiającego za pomocą innych rozwiązań technicznych. Za rozwiązania równoważne nie można uznać rozwiązania identycznego (tożsamego), a jedynie takie, które w porównywanych cechach wskazuje dokładnie tą samą lub bardzo zbliżoną wartość użytkową. Poprzez wskazanie nazw producenta, znaków towarowych, norm, aprobat czy systemów odniesienia Zamawiający miał na celu określenie minimalnych parametrów jakościowych i cech użytkowych, jakim muszą odpowiadać towary, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Poprzez zapis dotyczący minimalnych wymagań parametrów jakościowych, Zamawiający rozumie wymagania towarów zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów itp. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. d) Wymagany okres gwarancji: • minimalny okres gwarancji na prace stanowiące Przedmiot Umowy, użyte materiały i wbudowane urządzenia - 12 miesięcy, • maksymalny okres gwarancji na prace stanowiące Przedmiot Umowy, użyte materiały i wbudowane urządzenia - 36 miesięcy, od daty podpisania bezusterkowego protokołu odbioru lub w przypadku prac utrzymaniowych od końca miesiąca w którym dostarczono nowe części zamienne i materiały. Oferty zawierające okres gwarancji na prace stanowiące Przedmiot Umowy, użyte materiały i wbudowane urządzenia krótszy niż 12 miesięcy, zostaną odrzucone. e) Termin wykonania zamówienia: 24 miesiące od dnia zawarcia umowy. f) Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 Pzp, wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących wskazane niżej czynności w realizacji zamówienia: - Pracownicy fizyczni– bezpośrednie wykonywanie usług. Zamawiający dopuszcza możliwość osobistego realizowania zamówienia przez osoby prowadzące działalność gospodarczą lub wspólników spółki prawa handlowego. g) Informacje dotyczące przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp: • Przed złożeniem oferty Wykonawca jest zobowiązany do przeprowadzenia wizji lokalnej. Nieprzeprowadzenie przez Wykonawcę wizji lokalnej będzie skutkowało odrzuceniem jego oferty zgodnie z art. 226 ust 1 pkt 18) pzp. • Wizja lokalna odbędzie się w nocy z 6 na 7 listopada 2025r. Wejście do tunelu będzie możliwe po przejeździe ostatniego tramwaju czyli po godz. 23:55. Godzinę wizyty należy ustalić przynajmniej dwa dni wcześniej w godzinach 08:00 do 14:00 z Panem Jackiem Iwanickim tel. kont 515-008-848. • Potwierdzeniem odbycia wizji lokalnej będzie protokół podpisany przez przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcy.
Interne Kennung1/X/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625200 Brandmeldeanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUtrzymanie i serwis systemów automatyki w tunelu KST
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia: a) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu i serwisie systemów automatyki w tunelu KST. b) Zamawiający opisał Przedmiot zamówienia za pomocą następujących dokumentów: Projektowanych postanowień umowy (PPU), stanowiących. załącznik nr 2 do SWZ oraz zakresu rzeczowego wraz z załącznikami, stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ. c) Wymagany okres gwarancji: • minimalny okres gwarancji na prace stanowiące Przedmiot Umowy, użyte materiały i wbudowane urządzenia - 12 miesięcy, • maksymalny okres gwarancji na prace stanowiące Przedmiot Umowy, użyte materiały i wbudowane urządzenia - 36 miesięcy, od daty podpisania bezusterkowego protokołu odbioru lub w przypadku prac utrzymaniowych od końca miesiąca w którym dostarczono nowe części zamienne i materiały. Oferty zawierające okres gwarancji na prace stanowiące Przedmiot Umowy, użyte materiały i wbudowane urządzenia krótszy niż 12 miesięcy, zostaną odrzucone. d) Termin wykonania zamówienia: 24 miesiące od dnia zawarcia umowy.