See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bedrijfskleding
Beschreibung: Het leveren van bedrijfskleding voor het personeel van de gemeente Lelystad. Circa € 50.000,00 per jaar.
Interne Kennung: 2025-02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stadstoezicht
Beschreibung: Kleding voor BOA's
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst heeft de mogelijkheid om de overeenkomst tweemaal met 12 maanden te verlengen. De overeenkomst duurt derhalve maximaal 48 maanden (4 jaar).
Los: LOT-0002
Titel: Representatieve kleding
Beschreibung: Kleding voor personeel van Gemeente Lelystad met representatieve functies zoals receptiemedewerkers.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Fysiek Domein
Beschreibung: Kleding voor medewerkers van Gemeente Lelystad in de buitendienst.
Interne Kennung: 3