See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów specjalnych (3 szt.) dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów specjalnych (3 szt.) dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaniu. Postępowanie jest podzielone na 3 części: Część A – samochód specjalny lekki rozpoznawczo-ratowniczy typu pick-up (1 sztuka) Część B – samochód specjalny kwatermistrzowski (1 sztuka) Część C – samochód specjalny lekki kwatermistrzowski (1 sztuka) Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają odpowiednio dla każdej części załącznik nr 2 do SWZ - Specyfikacje techniczne, załącznik nr 3 dla wszystkich części a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 5 do SWZ - Projekt umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 507216-2025
Interne Kennung: PT.2370.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część - A – samochód specjalny lekki rozpoznawczo-ratowniczy typu pick-up (1 sztuka)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają odpowiednio dla każdej części załącznik nr 2 do SWZ - Specyfikacje techniczne, załącznik nr 3 dla wszystkich części a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 5 do SWZ - Projekt umowy.
Interne Kennung: PT.2370.2.2025.A
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Los: LOT-0002
Titel: Część B – samochód specjalny kwatermistrzowski (1 sztuka)
Interne Kennung: PT.2370.2.2025.B
Los: LOT-0003
Titel: Część C – samochód specjalny lekki kwatermistrzowski (1 sztuka)
Interne Kennung: PT.2370.2.2025.C