2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služby na ochranu a ostrahu majetku statutárního města České Budějovice – areálů kulturních a sportovních zařízení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí služby na ochranu a ostrahu majetku pro kulturní a sportovní zařízení: Budvar aréna (zimní stadion), Plavecký stadion, Sportovní hala, KD Slavie, vybraná hřiště u základních škol. Konkrétní popis činností pro výkon strážní služby je uveden v příloze VZ a smlouvy – Specifikace činností.
Interne Kennung: KSZ/25/0001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001