See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky obvazového materiálu pro Nemocnici Nymburk s.r.o.
Beschreibung: Předmětem plnění jsou průběžné dodávky obvazového (zdravotnického) materiálu pro Nemocnici Nymburk s.r.o. v rozsahu a souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami, a to po dobu 24 měsíců od účinnosti smlouvy.
Vorherige Bekanntmachung: 317008-2023
Interne Kennung: VZ06/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle § 56 zákona č. 314/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141113 Bandagen, 33141117 Watte, 33141118 Wischkompressen, 33141112 Heftpflaster, 33141114 Verbandmull
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Část 8 - Obinadla kompresivní
Interne Kennung: 231/2023
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141113 Bandagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu trvání smlouvy na plnění předmětu této veřejné zakázky, jestliže dojde k odstoupení zadavatele od takové smlouvy pro podstatné porušení smlouvy dodavatelem. Zadavatel je v takovém případě oprávněn obrátit se s žádostí o uzavření smlouvy na jiného účastníka. Tímto účastníkem bude dodavatel, který nebyl ze zadávacího řízení vyloučen, splnil veškeré požadavky stanovené zadavatelem a v hodnocení nabídek veřejné zakázky se umístil v pořadí bezprostředně za vybraným dodavatelem. V takovém případě je účastník povinen zadavateli doložit ve lhůtě 30 kalendářních dní od doručení žádosti o uzavření smlouvy dokumenty prokazující, že účastník stále splňuje zadavatelem požadované kvalifikační předpoklady a další podmínky pro plnění předmětu zakázky. Pokud tento dodavatel odmítne uzavřít smlouvu nebo neprokáže splnění kvalifikačních předpokladů či další podmínky pro plnění předmětu zakázky, a to v rozsahu a způsobem stanoveným touto zadávací dokumentací a ve stanovené lhůtě, je zadavatel oprávněn vyzvat k uzavření smlouvy účastníka, který se v hodnocení nabídek umístil jako další v pořadí. Tento postup může zadavatel v případě neuzavření smlouvy opakovat, a to až do oslovení posledního účastníka, který se v hodnocení nabídek v rámci tohoto zadávacího řízení umístil jako poslední v pořadí. Smlouva s tímto účastníkem pak bude uzavřena za podmínek, které nabídnul ve své nabídce podané v původním zadávacím řízení. Nabídková cena musí být pevná a nesmí být měněna v souvislosti s inflací české koruny, se změnou hodnoty kursu české koruny vůči zahraničním měnám či jinými faktory s vlivem na měnový kurs, stabilitou měny nebo cla. 2. Nabídková cena může být měněna vítězným účastníkem pouze v odvislosti se změnou daňových předpisů, eventuálně jiných případných poplatků státu či v souladu se ZZVZ.
Los: LOT-0008
Titel: Část 7 - Absorpční komprese, nesterilní
Interne Kennung: 230/2023
Los: LOT-0004
Titel: Část 3 - Tampony prošívané (břišní roušky)
Interne Kennung: 226/2023
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141118 Wischkompressen
Los: LOT-0002
Titel: Část 1 - Vata buničitá a obvazová
Interne Kennung: 224/2023
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141117 Watte
Los: LOT-0011
Titel: Část 11 - Sádry a podkladový materiál
Interne Kennung: 233/2023
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0007
Titel: část 6 - Komprese z netkané textilie
Interne Kennung: 229/2023
Los: LOT-0012
Titel: Část 12 - Náplasti z netkané textilie s polštářkem, sterilní
Interne Kennung: 234/2023
Los: LOT-0003
Titel: Část 2 - Zdravotnická gáza
Interne Kennung: 225/2023
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141114 Verbandmull
Los: LOT-0005
Titel: Část 4 - Tampony stáčené
Interne Kennung: 227/2023
Los: LOT-0013
Titel: Část 13 - Náplasti z netkané textilie v roli, nesterilní
Interne Kennung: 235/2023
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141112 Heftpflaster
Los: LOT-0006
Titel: Část 5 - Komprese z gázy
Interne Kennung: 228/2023