2. Verfahren
Verfahren
Titel: Knippen hagen
Beschreibung: De Opdrachtgever heeft het besluit genomen om een Europese openbare aanbestedingsprocedure te doorlopen, waarbij een Raamovereenkomst voor de inkoop van Knippen hagen en bodembedekkers wordt gesloten met één Opdrachtnemer, die gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst voldoet aan de voorwaarden voor de uitvoering van de Opdracht. Het betreft in hoofdlijnen het Knippen van hagen per ronde, in de werkgebieden van Opdrachtgever. Ieder jaar zijn twee rondes. De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 150.000,- tot € 160.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 2025-220
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese Procedure Beste prijs-kwaliteitverhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie Bestek Het betreft in hoofdlijnen het Knippen van hagen per ronde, in de werkgebieden van Opdrachtgever. Ieder jaar zijn twee rondes. De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 150.000,- tot € 160.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 1