705733-2025 - Ergebnis
Tschechien – Planung von Stromversorgungssystemen – VER – T402 a kompenzace (01A.0679)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVER – T402 a kompenzace (01A.0679)
BeschreibungProvedení projekčních prací a dalších související činností pro účely stavby VER – T402 a kompenzace, a to zejména vypracování projektové dokumentace ve stupni dokumentace pro povolení stavby (DpPS) a pro provádění stavby (DPS), a to včetně položkových rozpočtů a výkazu výměr dle jednotlivých stavebních objektů (SO) a provozních souborů (PS) a dalších činností.
Interne Kennung2025200336
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensUžší řízení, zakázka zadána na základě Systému kvalifikace dodavatelů (https://spprodpublic.ceps.cz/a1/kvalDod/_layouts/15/CEPS.VQ/Registration.aspx)
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.