See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury do sekwencjonowania DNA i RNA w ramach projektu pn. „Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury do sekwencjonowania DNA i RNA w ramach projektu pn. „Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie” - z podziałem na trzy części.
Vorherige Bekanntmachung: 463369-2025
Interne Kennung: DZP.271.34.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 tej ustawy, tj. 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia, wynikającą z konieczności realizacji zawartej umowy w ramach projektu finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO), w ściśle określonych ramach czasowych (zgodnie z harmonogramem). Niedotrzymanie harmonogramu może skutkować utratą przyznanego dofinansowania lub obowiązkiem zwrotu już przekazanych środków. Jednocześnie skrócenie terminu nie pozbawia wykonawców możliwości udziału w postępowaniu oraz zapewnia im odpowiedni czas na przygotowanie i złożenie oferty. Zamawiający skróceniem terminu nie naruszy zasad określonych w art. 16 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial, 39162110 Lehrbedarf, 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Części 1: Dostawa sekwenatora 8 kapilarnego
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sekwenatora 8 kapilarnego. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego z obsługi urządzenia. Ilość - 2 komplety. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, w tym opis wymaganych parametrów, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia, oraz warunki realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiące załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZP.271.34.2025-część 1
Los: LOT-0002
Titel: Części 2: Dostawa systemu sekwencjonowania DNA/RNA metodą nanoporową
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego systemu sekwencjonowania DNA/RNA metodą nanoporową. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego z obsługi urządzenia. Ilość - 1 komplet. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, w tym opis wymaganych parametrów, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia, oraz warunki realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiące załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZP.271.34.2025-część 2
Los: LOT-0003
Titel: Części 3: Dostawa systemu sekwencjonowania DNA/RNA w technologii sekwencjonowania nowej generacji (NGS)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego systemu sekwencjonowania DNA/RNA w technologii sekwencjonowania nowej generacji (NGS). Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego z obsługi urządzenia. Ilość - 1 komplet. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, w tym opis wymaganych parametrów, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia, oraz warunki realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiące załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZP.271.34.2025-część 3