See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja miasta Gdańska jako Światowej Stolicy Bursztynu
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest promocja Miasta Gdańska jako Światowej Stolicy Bursztynu poprzez realizację usług obejmujących: 1. Organizację wystawy promującej Miasto Gdańsk jako Światową Stolicę Bursztynu podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego 2025 i 2026. 2. Organizację wystawy i warsztatów promujących Miasto Gdańsk jako Światową Stolicę Bursztynu podczas Venice Design Week 2025. 3. Organizację wystawy Amberif Design Award 2025, pokazu mody i biżuterii oraz warsztatów promujących Miasto Gdańsk jako Światową Stolicę Bursztynu podczas Venice Fashion Week 2025. 4. Promocję Miasta Gdańsk jako Światowej Stolicy Bursztynu za pośrednictwem portalu internetowego AmberStories.pl. 5. Organizację wydarzenia o charakterze festiwalowym: Gdańsk Jewellery Week 2026. 6. Organizację wydarzenia: Gala Amber Vibes 2026.
Interne Kennung: BZP.271.55.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Promocja Miasta Gdańska jako Światowej Stolicy Bursztynu.