See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNA DOSTAWA SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA POWIATOWEGO ZESPOŁU SZPITALI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Powiatowego Zespołu Szpitali
Interne Kennung: PZS/PN/04/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18424000 Handschuhe, 18424300 Einweghandschuhe, 33141420 Operationshandschuhe, 39518000 Krankenhauswäsche, 33198000 Krankenhausartikel aus Papier, 33771200 Windeleinlagen aus Papier
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Zadanie 1 Tamponada do krwawienia z nosa
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Zadanie 2 Kiureta i inny sprzęt ginekologiczny
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Zadanie 3 Okularki do fototerapii, plaster
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Zadanie 4 Trokar, kaniula, narzędzia laparoskopowe
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Zadanie 5 Elektroda czynna, bierna
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Zadanie 6 Nożyczki do przecinania zaciskacza do pępowiny
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Zadanie 7 Taśma do nietrzymania moczu, worek do morcelacji zamkniętej
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Zadanie 8 Cewniki pępowinowe
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Zadanie 9 Narzędzia bipolarne do cięcia
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: Zadanie 10 Tacker laparoskopowy
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Beschreibung: Zadanie 11 Zestawy do punkcji opłucnej, tracheotomii
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Beschreibung: Zadanie 12 Siatki przepuklinowe
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Beschreibung: Zadanie 13 Taśmy do kinesiotapingu
Interne Kennung: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Beschreibung: Zadanie 14 Siatka przepuklinowa, proszek endoskopowy
Interne Kennung: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Beschreibung: Zadanie 15 Dreny, wkłady do worków
Interne Kennung: Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Beschreibung: Zadanie 16 Klipsy tytanowe, ewakuatory laparoskopowe
Interne Kennung: Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Beschreibung: Zadanie 17 Igła do odbarczania odmy
Interne Kennung: Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Beschreibung: Zadanie 18 Nebulizatory
Interne Kennung: Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19
Beschreibung: Zadanie 19 Osłona na ramię i mikroskop
Interne Kennung: Zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20
Beschreibung: Zadanie 20 Zestaw do gastrostomii
Interne Kennung: Zadanie 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21
Beschreibung: Zadanie 21 Testy stosowane w położnictwie
Interne Kennung: Zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22
Beschreibung: Zadanie 22 Sztanca biopsyjna typu Biopsy Punch
Interne Kennung: Zadanie22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23
Beschreibung: Zadanie 23 akcesoria do Mindray
Interne Kennung: Zadanie 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24
Beschreibung: Zadanie 24 Przetworniki do krwawego pomiaru ciśnienia
Interne Kennung: Zadanie 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25
Beschreibung: Zadanie 25 Wyroby medyczne stomijne
Interne Kennung: Zadanie 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26
Beschreibung: Zadanie 26 Testy 9 w 1, 4 w 1, test na paciorkowca
Interne Kennung: Zadanie 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27
Beschreibung: Zadanie 27 Układ oddechowy noworodkowy, maski nosowe
Interne Kennung: Zadanie 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28
Beschreibung: Zadanie 28 Pułapki wodne, maski do wentylacji
Interne Kennung: Zadanie 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29
Beschreibung: Zadanie 29 Proszek hemostatyczny
Interne Kennung: Zadanie 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 30
Beschreibung: Zadanie 30 Staplery liniowe
Interne Kennung: Zadanie 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31
Beschreibung: Zadanie 31 Filtry CO2 do respiratora
Interne Kennung: Zadanie 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 32
Beschreibung: Zadanie 32 Układ terapii tlenowej, maski
Interne Kennung: Zadanie 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 33
Beschreibung: Zadanie 33 Maski anestetyczne, tlenowe
Interne Kennung: Zadanie 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie 34
Beschreibung: Zadanie 34 Aviro układy oddechowe
Interne Kennung: Zadanie 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie 35
Beschreibung: Zadanie 35 Ostrza jednokrotnego użytku
Interne Kennung: Zadanie 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie 36
Beschreibung: Zadanie 36 Sprzęt do fiksacji kikuta pochwy
Interne Kennung: Zadanie 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie 37
Beschreibung: Zadanie 37 Uszczelki do morcelatora
Interne Kennung: Zadanie 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie 38
Beschreibung: Zadanie 38 Dren płuczący
Interne Kennung: Zadanie 38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie 39
Beschreibung: Zadanie 39 Mankiety, elektrody, czujniki
Interne Kennung: Zadanie 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie 40
Beschreibung: Zadanie 40 Baseny, miski, kaczki
Interne Kennung: Zadanie 40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie 41
Beschreibung: Zadanie 41 Wskaźniki i testy do sterylizacji
Interne Kennung: Zadanie 41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie 42
Beschreibung: Zadanie 42 Kaseta, papier dla sterylizatorni
Interne Kennung: Zadanie 42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie 43
Beschreibung: Zadanie 43 Pojemniki do transportu materiału chirurgicznego
Interne Kennung: Zadanie 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie 44
Beschreibung: Zadanie 44 Akcesoria do laktatora
Interne Kennung: Zadanie 44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie 45
Beschreibung: Zadanie 45 Siatka do przepukliny
Interne Kennung: Zadanie 45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie 46
Beschreibung: Zadanie 46 Czapeczki, maski, kaniule
Interne Kennung: Zadanie 46
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie 47
Beschreibung: Zadanie 47 Pojemniki na zużyty sprzęt, kieliszki
Interne Kennung: Zadanie 47
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie 48
Beschreibung: Zadanie 48 Stazy, przyssawki, pasy, czujniki
Interne Kennung: Zadanie 48
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie 49
Beschreibung: Zadanie 49 Rurki intubacyjne, maski
Interne Kennung: Zadanie 49
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie 50
Beschreibung: Zadanie 50 Kaniule, kraniki
Interne Kennung: Zadanie 50
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie 51
Beschreibung: Zadanie 51 Igły, zestawy do konikopunkcji
Interne Kennung: Zadanie 51
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie 52
Beschreibung: Zadanie 52 Zestaw do kaniulacji
Interne Kennung: Zadanie 52
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie 53
Beschreibung: Zadanie 53 Kołnierze, szyny, łyżki laryngologiczne
Interne Kennung: Zadanie 53
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie 54
Beschreibung: Zadanie 54 Zestaw do zbiórki stolca
Interne Kennung: Zadanie 54
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie 55
Beschreibung: Zadanie 55 Przyrządy do przetoczeń, strzykawki, maski
Interne Kennung: Zadanie 55
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie 56
Beschreibung: Zadanie 56 Próżnociąg typu KIWI
Interne Kennung: Zadanie 56
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie 57
Beschreibung: Zadanie 57 Elektrody, papier, żel do USG i EKG
Interne Kennung: Zadanie 57
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie 58
Beschreibung: Zadanie 58 Maski krtaniowe, rurki nosowo-gardłowe
Interne Kennung: Zadanie 58
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie 59
Beschreibung: Zadanie 59 Igły doszpikowe, atomizer
Interne Kennung: Zadanie 59
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie 60
Beschreibung: Zadanie 60 Nożyczki do cięcia krocza
Interne Kennung: Zadanie 60
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie 61
Beschreibung: Zadanie 61 Dreny, cewniki
Interne Kennung: Zadanie 61
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie 62
Beschreibung: Zadanie 62 Sonda Sengstakena
Interne Kennung: Zadanie 62
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie 63
Beschreibung: Zadanie 63 Drobny sprzęt jednorazowego użytku
Interne Kennung: Zadanie 63
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie 64
Beschreibung: Zadanie 64 Paski do glukometrów, nakłuwacze
Interne Kennung: Zadanie 64
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie 65
Beschreibung: Zadanie 65 Smoczki
Interne Kennung: Zadanie 65
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie 66
Beschreibung: Zadanie 66 Akcesoria endoskopowe
Interne Kennung: Zadanie 66
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie 67
Beschreibung: Zadanie 67 Jednorazowa osłona do termometru, elektroda
Interne Kennung: Zadanie 67
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie 68
Beschreibung: Zadanie 68 Wzierniki
Interne Kennung: Zadanie 68
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie 69
Beschreibung: Zadanie 69 Obłożenia i fartuchy
Interne Kennung: Zadanie 69
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie 70
Beschreibung: Zadanie 70 Gotowe zestawy zabiegowe
Interne Kennung: Zadanie 70
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie 71
Beschreibung: Zadanie 71 Odzież ochronna, prześcieradła
Interne Kennung: Zadanie 71
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie 72
Beschreibung: Zadanie 72 Pieluchomajtki, chusteczki
Interne Kennung: Zadanie 72
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie 73
Beschreibung: Zadanie 73 Rękawice chirurgiczne lateksowe, jałowe
Interne Kennung: Zadanie 73
Los: LOT-0074
Titel: Zadanie 74
Beschreibung: Zadanie 74 Rękawice ginekologiczne
Interne Kennung: Zadanie 74
Los: LOT-0075
Titel: Zadanie 75
Beschreibung: Zadanie 75 Rękawice foliowe
Interne Kennung: Zadanie 75
Los: LOT-0076
Titel: Zadanie 76
Beschreibung: Zadanie 76 Rękawice neoprenowe
Interne Kennung: Zadanie 76
Los: LOT-0077
Titel: Zadanie 77
Beschreibung: Zadanie 77 Rękawice nitrylowe, winylowe
Interne Kennung: Zadanie 77
Los: LOT-0078
Titel: Zadanie 78
Beschreibung: Zadanie 78 Serwety, osłony
Interne Kennung: Zadanie 78
Los: LOT-0079
Titel: Zadanie 79
Beschreibung: Zadanie 79 Przyrządy do przetoczeń, strzykawki, maski2
Interne Kennung: Zadanie 79
Los: LOT-0080
Titel: Zadanie 80
Beschreibung: Zadanie 80 Materiały eksploatacyjne Soluscope i Nocospray
Interne Kennung: Zadanie 80
Los: LOT-0081
Titel: Zadanie 81
Beschreibung: Zadanie 81 Uszczelki do trokaru
Interne Kennung: Zadanie 81
Los: LOT-0082
Titel: Zadanie 82
Beschreibung: Zadanie 82 Naklejki samoprzylepne
Interne Kennung: Zadanie 82
Los: LOT-0083
Titel: Zadanie 83
Beschreibung: Zadanie 83 Zestaw ssąco-płuczący
Interne Kennung: Zadanie 83
Los: LOT-0084
Titel: Zadanie 84
Beschreibung: Zadanie 84 Drobny sprzęt medyczny 2
Interne Kennung: Zadanie 84
Los: LOT-0085
Titel: Zadanie 85
Beschreibung: Zadanie 85 Rękawy do sterylizacji, włóknina
Interne Kennung: Zadanie 85
Los: LOT-0086
Titel: Zadanie 86
Beschreibung: Zadanie 86 Serweta, pielucha, kocyk
Interne Kennung: Zadanie 86
Los: LOT-0087
Titel: Zadanie 87
Beschreibung: Zadanie 87 Siatki do sakropeksji, taśma, preparat
Interne Kennung: Zadanie 87
Los: LOT-0088
Titel: Zadanie 88
Beschreibung: Zadanie 88 Sprzęt do kolonoskopii
Interne Kennung: Zadanie 88
Los: LOT-0089
Titel: Zadanie 89
Beschreibung: Zadanie 89 Osłonki dla oddziału neonatologii, końcówki do odsysania
Interne Kennung: Zadanie 89
Los: LOT-0090
Titel: Zadanie 90
Beschreibung: Zadanie 90 Siatka do sarkolepsji
Interne Kennung: Zadanie 90