See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu serwerowo telekomunikacyjnego dla Centrum Personalizacji Dokumentów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu serwerowo telekomunikacyjnego dla Centrum Personalizacji Dokumentów. Zamówienie zostało podzielone na 4 części.
Vorherige Bekanntmachung: 497410-2025
Interne Kennung: 2/CPD/PN/SERWERY/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32523000 Fernmeldeeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Przełączniki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w zakresie części nr 1 jest zakup przełączników.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Rozbudowa zapór sieciowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w zakresie części nr 2 jest rozbudowa zapór sieciowych.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Rozbudowa środowiska serwerowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w zakresie części nr 3 jest rozbudowa środowiska serwerowego.
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Routery komunikacyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w zakresie części nr 4 jest zakup routerów komunikacyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4