2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace stravovacího provozu při SŠP Kyjov
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky je v souladu s § 101 ZZVZ rozdělen do dvou samostatných částí: Část 1 – Gastro technologie Část 2 – Stavební práce Zadavatel zadává v souladu s ust. § 35 ZZVZ obě výše uvedené části veřejné zakázky v jednom zadávacím řízení. Dodavatel je oprávněn podat nabídku na obě části zadávacího řízení, nebo jen na jednu část zadávacího řízení.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen, 45000000 Bauarbeiten, 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45453100 Sanierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Gastro technologie
Beschreibung: Předmětem Části 1 veřejné zakázky je provedení „Modernizace stravovacího provozu při SŠP Kyjov“ v budově zadavatele na adrese Nádražní 471/48, 697 01 Kyjov spočívající zejména v dodávce nového vybavení gastro technologie pro provoz kuchyně včetně záručního plnění.
Interne Kennung: Část 1 – Gastro technologie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Stavební práce
Beschreibung: Předmětem Části 2 veřejné zakázky je provedení „Modernizace stravovacího provozu při SŠP Kyjov“ v budově zadavatele na adrese Nádražní 471/48, 697 01 Kyjov spočívající zejména v přestavbě vnitřního prostoru a provozu kuchyně i jejího zázemí včetně přidružených prostor. V rámci stavebních úprav budou provedeny mimo jiné i nové prostupy do fasády a nové rozvody elektro, ZTI, a VZT v potřebném rozsahu a dle potřeb provozu a technologií včetně záručního plnění.
Interne Kennung: Část 2 – Stavební práce
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45453100 Sanierungsarbeiten