706008-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Druckmaschinen – Multifunkční dokončovací stroj
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMultifunkční dokončovací stroj
BeschreibungPředmětem zakázky se pro účely zadávacího řízení rozumí dodávka nového multifunkčního dokončovacího stroje pro řezání, perforování a bigování dle technické specifikace uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace, který bude sloužit jako automatizovaná dokončovací jednotka ve výrobním procesu zadavatele.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadávací dokumentace je dostupná na profilu zadavatele na adrese https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/ing-tomas-mikulenka
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42991200 Druckmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungMultifunkční dokončovací stroj