2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace a rozvoj prvků telematiky pro zvýšení kvality a atraktivity služeb MHD v Mariánských Lázních
Beschreibung: Projekt řeší následující aktivity: Modernizaci stávajícího odbavovacího, dispečerského a výpravního systému: Dodávka, montáž a zprovoznění samoobslužných terminálů pro bezkontaktní platby jízdného a palubního počítače do vozidel zadavatele a to včetně dodávky potřebného software a jejich zprovoznění v rámci odbavovacího systému jako celku, dodávka a instalace software nadřízeného back-office odbavovacího systému včetně zajištění servisní podpory poskytované dodavatelem zahrnující zejména zajištění provozu terminálů a back-office, soulad systému s příslušnými právními předpisy, technickou způsobilost, řešení vad a reklamací odbavovacího systému po dobu 10 let. Implementace služeb acquiera zadavatele (ČSOB). Dodávka dispečerského a výpravního systému pro řízení a sledování provozu vozidel MHD. Dodávka a instalace wi-fi sítě ve vozovně zadavatele pro nahrávání/vyčítání dat do/z vozidel. Dodávka dispečerského a výpravního systému. Modernizace kamerového systému a zavedení systému počítání cestujících ve vozidlech: Dodávka a montáž vozidlových kamer včetně nadřízeného back-office pro zajištění stahování, ukládání a vyhodnocování záznamů, dodávka a instalaci čidel pro počítání cestujících včetně příslušné vozidlové jednotky pro ukládání dat a nadřízeného back-office pro zajištění přenosu, ukládání a vyhodnocování záznamů. Dodávka informačních systémů pro cestující: Dodávka 14 ks elektronických zastávkových označníků vč. software pro řízení a správu. Dodávka mobilní aplikace pro Android, Apple.
Interne Kennung: telematika
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32441300 Telematiksystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48151000 Computersteuerungssystem, 31224500 Anschlussklemmen, 48813000 Passagierinformationssystem, 32333000 Videoaufzeichnungs- und -wiedergabegeräte, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 72421000 Entwicklung von Internet- oder Intranet-Kundenanwendungen, 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung