See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodu ratowniczo rozpoznawczego, łodzi ratowniczej, drona poszukiwawczego oraz wyposażenia osobistego strażaków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu ratowniczo rozpoznawczego (1 szt.), łodzi ratowniczej (1 szt.), drona poszukiwawczego (1 szt.) oraz wyposażenia osobistego strażaków (4 kpl).
Vorherige Bekanntmachung: 457635-2025
Interne Kennung: 2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34521400 Rettungsboote, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup samochodu ratowniczo-rozpoznawczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu ratowniczo-rozpoznawczego - 1 szt. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup łodzi ratowniczej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup: - łodzi ratowniczej - 1 szt. - kamizelek ratunkowych - 4 kpl. - kasków ochronnych z komunikatorem - 4 kpl. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 34521400 Rettungsboote
Los: LOT-0003
Titel: Zakup drona poszukiwawczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup drona poszukiwawczego - 1 szt. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
Los: LOT-0004
Titel: Zakup środków ochrony strażaków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup skafandrów suchych lodowo – ratowniczych - 4 kpl Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung