706062-2025 - Ergebnis
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Posadźmy las kieszonkowy na Malince
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPosadźmy las kieszonkowy na Malince
BeschreibungPosadźmy las kieszonkowy na Malince. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Projektem zielonego naturalistycznego skweru, który pozwoli mieszkańcom odpocząć od miejskiego zgiełku (projekt oraz plan nasadzeń), opisem zawartym w SWZ, wzorem umowy wraz z załącznikami. SWZ, projekt, wzór umowy wraz z załącznikami dostępne pod adresem strony internetowej prowadzonego postępowania: https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,200805,f739b7d8266df1d4e03caa9424133ee8.html Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamówienie udzielane jest w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Zamawiający nie żąda wniesienia wadium. Zamawiający nie przewiduje zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Prawa. Termin wykonania zamówienia: do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy, nie później niż do 28.11.2025 r. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna w specyfikacji warunków zamówienia pod adresem: https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,200805,f739b7d8266df1d4e03caa9424133ee8.html Wykaz oświadczeń lub dokumentów składanych przez Wykonawcę wraz z ofertą: 1) Formularz „Oferta przetargowa”, sporządzony na podstawie wzoru stanowiącego załącznik do SWZ. 2) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie wraz z ofertą składają oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy, usługi wykonają poszczególni wykonawcy (art. 117 ust. 4 Prawa). Wzór oświadczenia załączono do SWZ. 3) Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainie oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego składane na podstawie art. 125 ust. 1 Prawa. Wzór oświadczenia załączono do SWZ. 4) Zobowiązanie podmiotu, jeżeli Wykonawca powołuje się na jego zasoby. W przypadku wykazania zdolności technicznej lub zawodowej, które udostępni inny podmiot, Wykonawca do oferty załącza zobowiązanie podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Wzór zobowiązania załączono do SWZ. 5) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainie oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego składane na podstawie art. 125 ust. 1 Prawa. Wzór oświadczenia załączono do SWZ. 6) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania - w przypadku niewskazania przez Wykonawcę w formularzu OFERTA PRZETARGOWA adresu strony internetowej lub innej ogólnodostępnej, bezpłatnej bazy danych z danymi rejestrowymi Wykonawcy. 7) Pełnomocnictwo, jeżeli Wykonawca ustanowił pełnomocnika, pełnomocnictwo obowiązkowe w przypadku konsorcjum. SWZ - oznacza Specyfikację Warunków Zamówienia. Prawo - oznacza Prawo zamówień publicznych.
Vorherige Bekanntmachung472231-2025
Interne KennungZP.271.2.17.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art.138 ustawy Prawo zamówień Publicznych Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1(35 dni), jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zentrale Elemente des VerfahrensDostępne w specyfikacji warunków zamówienia pod adresem: https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,200805,f739b7d8266df1d4e03caa9424133ee8.html
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001