See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare procedure voor de levering van Laboratoriumtoestellen ten behoeve van de Federale Overheidsdienst Financiën en Defensie – 2022
Beschreibung: De huidige opdracht heeft als voorwerp de levering van laboratoriumtoestellen voor de Federale Overheidsdienst Financiën en Defensie.
Interne Kennung: SPF Fin Division Achats-S&L/DA/2020/072-F02__2
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Benchtop NMR
Beschreibung: De aankoop van de Benchtop(s) NMR en toebehoren.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0002
Titel: Automatische Destillator voor minerale olie
Beschreibung: De aankoop van automatische destillator(en) en toebehoren.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: X-stralen fluorescentie toestel (XRF)
Beschreibung: De aankoop van het (de) XRF-toestel(len) en toebehoren.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Gaschromatograaf met massapectrometer
Beschreibung: De aankoop van de gaschromatografen met massaspectrometer en toebehoren.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Stikstofanalysetoestel
Beschreibung: De aankoop van het stikstofanalysetoestel/ de stikstofanalysetoestellen en toebehoren.
Interne Kennung: 5