706261-2025 - Ergebnis
Tschechien – Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen – Dynamický nákupní systém na zajištění proexportních akcí v rámci projektu Capacity Building for Ukraine (CBU)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na zajištění proexportních akcí v rámci projektu Capacity Building for Ukraine (CBU)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je organizační a koordinační zajištění Incomingové mise zahraničních investorů na konferenci na podporu ukrajinských startupů, která proběhne v Praze dne 6. března 2024. V rámci Incomingové mise bude pokryta účast vybrané skupiny zahraničních investorů a část služeb souvisejících se zajištěním konference. Účast ukrajinské strany a hlavní část služeb spojených se zajištěním konference je v tomto případě pokryta v rámci mezirezortní spolupráce ostatními spoluorganizátory. Požadované plnění zahrnuje následující položky: Ubytování v hotelu v Praze – standard 4*, 20 pokojů na 2 noci v termínu 5. – 7. března 2024, v docházkové vzdálenosti Černínského a Kaiserštejnského paláce (Malá strana, Břevnov, Pohořelec, Vokovice, Kajetánka, Ořechovka, Strahov, Střešovice), se snídaní. Zadavatel požaduje možnost flexibility pro případné snížení počtu pokojů – upřesní projektový manažer MPO v rámci průběžné komunikace. Příspěvek na cestovné ve výši do 10 tis. Kč bez DPH na osobu – celkem pro 20 osob, dodavatel proplatí po domluvě s účastníky mise buď přímo nákup cestovních dokladů, nebo fakturu vystavenou účastníkem. Pro podávání nabídek zadavatel nastavil výši této položky fixně s ohledem na velkou rozmanitost národností předpokládaných účastníků. V případě úspor bude dodavatelem fakturována částka vycházející z reálně vynaložených nákladů. Hostesky pro uvítání hostů (prezenční listina, jmenovky) – 2 osoby, dne 6. března 2024, 12:00 – 22:00, nutná znalost anglického jazyka na úrovni umožňující plynulou komunikaci. Pracovník ostrahy (bodyguard) – 1 osoba, dne 6. března 2024, 12:00 – 22:00. Organizační a koordinační činnost realizátora – zahrnuje zajištění výše uvedených položek, související komunikaci s projektovým manažerem MPO a účastníky Incomingové mise a osobní účast 1 osoby koordinátora na konferenci 6. března 2024 v čase 12:00 – 19:00 pro organizační podporu týmu MPO.
Vorherige Bekanntmachung724346-2023
Interne Kennung58467/23/51400/01000
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
5. Los
LosLOT-0001
TitelIncomingová mise č. 20/25 pro Česko-ukrajinskou obchodní komoru
Interne KennungN006/25/V00027045