706315-2025 - Ergebnis
Belgien – Elektrizität – QMMO25-3463 - raamovereenkomst met meerdere opdrachtnemers voor de levering van elektrische energie en het ter beschikking stellen van het nodige vermogen sites KU Leuven - IMEC - UZ Leuven - Leveringsjaren 2028-2029-2030-2031
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelQMMO25-3463 - raamovereenkomst met meerdere opdrachtnemers voor de levering van elektrische energie en het ter beschikking stellen van het nodige vermogen sites KU Leuven - IMEC - UZ Leuven - Leveringsjaren 2028-2029-2030-2031
BeschreibungQMMO25-3463 - raamovereenkomst met meerdere opdrachtnemers voor de levering van elektrische energie en het ter beschikking stellen van het nodige vermogen sites KU Leuven - IMEC - UZ Leuven - Leveringsjaren 2028-2029-2030-2031
Interne KennungQMMO25-3463
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
TitelQMMO25-3463 - 1
Interne Kennung1