2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizační zajištění Podnikatelského projektu roku, Seminářů, Workshopů, Monitorovacích výborů, Konferencí a Kulatých stolů/odborných diskuzí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je organizační zajištění Podnikatelského projektu roku, Seminářů, Workshopů, Konferencí, Monitorovacích výborů a Kulatých stolů/odborných diskuzí včetně pronájmu prostor a organizačního zajištění, cateringu, a dle specifikované potřeby rovněž také tlumočení, ubytování, dopravy, on-line streamu/záznamu, výzdoby a ostatních produkčních služeb tak, aby byla zajištěna maximální účelnost a efektivita vynaložených prostředků zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 538821-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/23/V00020573