2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren, implementeren, onderhouden en ondersteunen van de software voor burgerzaken
Beschreibung: De dienst Onthaal en Bevolking wil overgaan tot het beschikken hebben staan van een nieuwe softwaretoepassing voor het beheren van bevolkingsregisters, akten van de burgerlijke stand, vreemdelingendossiers, het polio-register en aanverwante administratieve processen. De opdracht omvat het leveren, implementeren, onderhouden en ondersteunen van een geïntegreerde softwareoplossing voor burgerzaken. Het gaat om een SaaS-oplossing die de aanbestede overheid een maximale ontzorging biedt op het vlak van: beheer, updates en beveiliging. Bijkomende stellen wij vast dat dossiers complexer worden en vaak overlap hebben tussen verschillende domeinen (burgerlijke stand, vreemdelingen,...) waar dit vroeger veel vaker los stond van elkaar. Bijgevolg is het opportuun dat het gaat over een totaalpakket zodat er binnen de dienst domein overschrijdend veel flexibeler kan gewerkt worden. Het bestuur wenst daarom één totaalofferte voor verschillende modules met een onbeperkt aantal gebruikerslicenties : Bevolking inclusief digitale woonstcontroles Vreemdelingen Burgerlijke stand Verkiezingen Deze aanpak garandeert dat de investering toekomstgericht is en maximale meerwaarde biedt voor zowel de medewerkers als de burger.
Interne Kennung: PPP06W-1095/5130/20251095
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 20251095_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (De inschrijvers kunnen voor één of meerdere toegestane opties een offerte indienen. Dienstverleners mogen in hun offerte toegestane opties voorstellen, maar enkel indien deze niet opneembaar zijn in de standaardoplossing en essentieel zijn voor het functioneren ervan. Deze opties moeten afzonderlijk worden gespecificeerd en beargumenteerd. • E-loket • Koppeling met Begraafplaatsen toepassing van Geo-IT • Koppeling met Afsprakensysteem van TimeBlockr)