2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst erkend bodemsaneringsdeskundige in Vlaanderen
Beschreibung: De raamovereenkomst betreft het uitvoeren van bodem- en grondwateronderzoeken voor verschillende Infrabel projecten die verspreid over heel Vlaanderen door TUC RAIL dienen te worden gerealiseerd. Deze projecten betreffen o.m. lijntracés voor de aanleg van nieuwe spoorlijnen of de heraanleg van bestaande spoorlijnen, de bouw van tunnels of bruggen voor het vervangen van een overweg, de aanleg of het aanpassen van een (bestaande) spoorbundel, de aanleg van hydraulica, de bouw van bufferbekkens, de bouw van een gebouw, enz…
Interne Kennung: TR990363
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TR990363 - 1
Interne Kennung: 1