2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa, rozszerzenie i dostawa systemu audiowizualnego z wyposażeniem, montażem, konfiguracją i uruchomieniem w budynku Centrum Dydaktyczno-Egzaminacyjnym UMB przy ul. Szpitalnej w Białymstoku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Rozbudowa, rozszerzenie i dostawa systemu audiowizualnego z wyposażeniem, montażem, konfiguracją i uruchomieniem w budynku Centrum Dydaktyczno-Egzaminacyjnym UMB przy ul. Szpitalnej w Białymstoku zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 o SWZ, oraz wzorem umowy Kod CPV: 32322000-6 – Urządzenia multimedialne 32232000-8: Sprzęt wideokonferencyjny 32321200-1: Urządzenia audiowizualne 30231300-0 – Monitory ekranowe 51314000-6 · Usługi instalowania urządzeń wideo 51313000-9 · Usługi instalowania urządzeń dźwiękowych 51312000-2 · Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych 32350000-1: Części sprzętu dźwiękowego i wideo 32421000-0: Okablowanie sieciowe 45314300-4: Instalowanie infrastruktury okablowania 48822000-6: Serwery komputerowe 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: - Opis przedmiotu zamówienia wraz z formularzem cenowym - Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) – Załącznik nr 2a do SWZ, - Wzór umowy – załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: AZP.25.1.51.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Rozbudowa, rozszerzenie i dostawa systemu audiowizualnego z wyposażeniem, montażem, konfiguracją i uruchomieniem w budynku Centrum Dydaktyczno-Egzaminacyjnym UMB przy ul. Szpitalnej w Białymstoku zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 o SWZ, oraz wzorem umowy Kod CPV: 32322000-6 – Urządzenia multimedialne 32232000-8: Sprzęt wideokonferencyjny 32321200-1: Urządzenia audiowizualne 30231300-0 – Monitory ekranowe 51314000-6 · Usługi instalowania urządzeń wideo 51313000-9 · Usługi instalowania urządzeń dźwiękowych 51312000-2 · Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych 32350000-1: Części sprzętu dźwiękowego i wideo 32421000-0: Okablowanie sieciowe 45314300-4: Instalowanie infrastruktury okablowania 48822000-6: Serwery komputerowe 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: - Opis przedmiotu zamówienia wraz z formularzem cenowym - Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) – Załącznik nr 2a do SWZ, - Wzór umowy – załącznik nr 3 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32232000 Videokonferenzeinrichtungen, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 30231300 Bildschirme, 51314000 Installation von Videogeräten, 51312000 Installation von Fernsehgeräten, 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen, 32421000 Netzverkabelung, 45314300 Kabelinfrastruktur, 48822000 Computerserver