See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Młodzieszyn
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Młodzieszyn, w sposób zgodny z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012r., zapisami Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami dla Mazowsza oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Młodzieszyn a także innymi przepisami prawa ustawowego i miejscowego. Szczegóły dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane w załączniku Nr 8 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 558726-2024
Interne Kennung: IZP.271.11.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: IZP.271.11.2023