2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reiniging, inspectie, preventief en correctief onderhoud gemalen, randvoorzieningen en drukriolering
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud aan de mechanische riolering van de gemeentes Opmeer, SED, Koggenland en Medemblik. Het gaat hierbij onder meer om het reinigen, inspecteren, onderhouden, en zo nodig herstellen van rioolpompinstallaties en aanverwante onderdelen. Daarnaast omvat de opdracht het verhelpen van storingen en het waarborgen van een continue en betrouwbare werking van de rioolpompinstallaties. Het doel van de opdracht is het duurzaam in stand houden van de mechanische riolering en het minimaliseren van uitval en storingen, conform de geldende technische normen en veiligheidsvoorschriften. 900000
Interne Kennung: Z-25-583424
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Gemeente Koggenland
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties zijn van toepassing
Los: LOT-0002
Beschreibung: Gemeente Opmeer
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Gemeente Medemblik
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Gemeente SED Organisatie
Interne Kennung: 4