2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ubezpieczeniowych w zakresie ubezpieczenia: mienia na powierzchni, Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, zwałów węgla kamiennego od ognia i innych zdarzeń losowych, odpowiedzialności cywilnej oraz komunikacyjnego pojazdów WĘGLOKOKS KRAJ S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego pn.: Świadczenie usług ubezpieczeniowych w zakresie ubezpieczenia: mienia na powierzchni, Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, zwałów węgla kamiennego od ognia i innych zdarzeń losowych, odpowiedzialności cywilnej oraz komunikacyjnego pojazdów WĘGLOKOKS KRAJ S.A. Przedmiot zamówienia podzielono na pięć części (zadań): a) Zadanie nr 1 – Ubezpieczenie mienia na powierzchni od wszystkich ryzyk; b) Zadanie nr 2 – Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków; c) Zadanie nr 3 – Ubezpieczenie zwałów węgla kamiennego od ognia i innych zdarzeń losowych; d) Zadanie nr 4 – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej i posiadanego mienia; e) Zadanie nr 5 - Ubezpieczenie komunikacyjne pojazdów będących w posiadaniu WĘGLOKOKS KRAJ S.A. w zakresie OC ppm, ZK, AC, Assistance, NNW.
Interne Kennung: PRZZ/4156
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66515300 Wetter- und Geldverlustversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie mienia na powierzchni od wszystkich ryzyk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie mienia na powierzchni od wszystkich ryzyk
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Ubezpieczenie zwałów węgla kamiennego od ognia i innych zdarzeń losowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie zwałów węgla kamiennego od ognia i innych zdarzeń losowych
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen
Los: LOT-0004
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej i posiadanego mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej i posiadanego mienia
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Ubezpieczenie komunikacyjne pojazdów będących w posiadaniu WĘGLOKOKS KRAJ S.A. w zakresie OC ppm, ZK, AC, Assistance, NNW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie komunikacyjne pojazdów będących w posiadaniu WĘGLOKOKS KRAJ S.A. w zakresie OC ppm, ZK, AC, Assistance, NNW
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen