See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerken van bouw- en sloopafval
Beschreibung: Verwerken van bouw- en sloopafval (stromen aarde, steenpuin en niet-recycleerbaar afval) afkomstig van de recyclageparken van Mirom Menen
Interne Kennung: 2023/006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Verwerken van aarde - repa Geluwe
Beschreibung: Verwerken van aarde afkomstig van recyclagepark Geluwe
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: Verwerken van steenpuin - repa Lauwe
Beschreibung: Verwerken van steenpuin afkomstig van recyclagepark Lauwe
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Verwerken van steenpuin - repa Menen
Beschreibung: Verwerken van steenpuin afkomstig van recyclagepark Menen
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Verwerken van steenpuin - repa Wervik
Beschreibung: Verwerken van steenpuin afkomstig van recyclagepark Wervik
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Verwerken van niet-recycleerbaar afval - repa Geluwe
Beschreibung: Verwerken van niet-recycleerbaar afval afkomstig van recyclagepark Geluwe
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Verwerken van niet-recycleerbaar afval - repa Gullegem Rijksweg
Beschreibung: Verwerken van niet-recycleerbaar afval afkomstig van recyclagepark Gullegem Rijksweg
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Verwerken van niet-recycleerbaar afval - repa Gullegem Nijverheidslaan
Beschreibung: Verwerken van niet-recycleerbaar afval afkomstig van recyclagepark Gullegem Nijverheidslaan
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Verwerken van niet-recycleerbaar afval - repa Lauwe
Beschreibung: Verwerken van niet-recycleerbaar afval afkomstig van recyclagepark Lauwe
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Verwerken van niet-recycleerbaar afval - repa Menen
Beschreibung: Verwerken van niet-recycleerbaar afval afkomstig van recyclagepark Menen
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Verwerken van niet-recycleerbaar afval - repa Wervik
Beschreibung: Verwerken van niet-recycleerbaar afval afkomstig van recyclagepark Wervik
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0002
Titel: Verwerken van aarde - repa Gullegem Rijksweg
Beschreibung: Verwerken van aarde afkomstig van recyclagepark Gullegem Rijksweg
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Verwerken van aarde - repa Gullegem Nijverheidslaan
Beschreibung: Verwerken van aarde afkomstig van recyclagepark Gullegem Nijverheidslaan
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Verwerken van aarde - repa lauwe
Beschreibung: Verwerken van aarde afkomstig van recyclagepark Lauwe
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Verwerken van aarde - repa Menen
Beschreibung: Verwerken van aarde afkomstig van recyclagepark Menen
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Verwerken van aarde - repa Wervik
Beschreibung: Verwerken van aarde afkomstig van recyclagepark Wervik
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Verwerken van steenpuin - repa Geluwe
Beschreibung: Verwerken van steenpuin afkomstig van recyclagepark Geluwe
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Verwerken van steenpuin - repa Gullegem Rijksweg
Beschreibung: Verwerken van steenpuin afkomstig van recyclagepark Gullegem Rijksweg
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Verwerken van steenpuin - repa Gullegem Nijverheidslaan
Beschreibung: Verwerken van steenpuin afkomstig van recyclagepark Gullegem Nijverheidslaan
Interne Kennung: 9