See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja systemu informatycznego HIS Q-Klinika 3000
Beschreibung: Przekształcenie aplikacji lokalnej w wersję webową (działającą w przeglądarce internetowej) z zachowaniem dotychczasowych funkcjonalności i ich rozszerzeniem, modyfikację systemu HIS – QKlinika 3000SQL, podniesienie do wyższej wersji, rozbudowa HIS o wersję z rozszerzonym katalogiem (EDM nowe wzory dokumentów) dostawa, wdrożenie, konfiguracja, asysta techniczna oraz gwarancja na okres 36 miesięcy, Integracja systemu HIS z P1-1 szt. Przygotowanie możliwość digitalizacji dokumentacji, modyfikację i integrację systemu Qklinika – w celu przygotowania systemu do indeksowania kart informacyjnych (HL7 CDA) i ich przekazywania do P1. Szkolenia pracowników z zakresu wdrożonych modułów Q-Klinika.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przekształcenie aplikacji lokalnej w wersję webową (działającą w przeglądarce internetowej) z zachowaniem dotychczasowych funkcjonalności i ich rozszerzeniem, modyfikację systemu HIS – QKlinika 3000SQL, podniesienie do wyższej wersji, rozbudowa HIS o wersję z rozszerzonym katalogiem (EDM nowe wzory dokumentów) dostawa, wdrożenie, konfiguracja, asysta techniczna oraz gwarancja na okres 36 miesięcy, Integracja systemu HIS z P1 1 szt. Przygotowanie możliwość digitalizacji dokumentacji, modyfikację i integrację systemu Qklinika – w celu przygotowania systemu do indeksowania kart informacyjnych (HL7 CDA) i ich przekazywania do P1. Szkolenia pracowników z zakresu wdrożonych modułów Q-Klinika.