See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przyjmowanie i oczyszczanie ścieków komunalnych
Beschreibung: Zamówienie obejmuje przyjmowanie i oczyszczanie w oczyszczalni „Hajdów” w Lublinie ścieków komunalnych z miasta Świdnika (bez ścieków przemysłowych z WSK PZL-Świdnik S.A.) oraz miejscowości: Wólka, Świdniczek, kol. Biskupie, Świdnik Duży I, Świdnik Duży II, Świdnik Mały, Kolonia Świdnik Mały, Franciszków oraz z ul. Dojazdowej. Ilość odprowadzanych ścieków szacuje się na ok. 1 500 000 m3/rok. Maksymalna ilość odprowadzanych ścieków na dobę wynosi 10 000 m3. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości odprowadzanych ścieków w ciągu roku.
Interne Kennung: 47/2024/S
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: negocjacje z wybranym wykonawcą
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung
5. Los
Los: LOT-0001