706791-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen – Zajištění kompletních služeb pneuservisu v sídle zadavatele včetně dodávky pneumatik
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění kompletních služeb pneuservisu v sídle zadavatele včetně dodávky pneumatik
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poskytování služeb pneuservisu v sídle zadavatele na adrese Pod Šancemi 444/1, Praha 9, 190 00, tj. zejména výměna, vývoz a likvidace opotřebených pneumatik, odstranění defektu v místě jeho vzniku či v provozovně dodavatele včetně případného zajištění odtahu vozidla, a to 24 hodin denně, a dále dodávky pneumatik, protektorů, duší, límců, vložek, závaží a disků kol, případně dalšího souvisejícího materiálu pro vozidla zadavatele (zejména, nikoli však výlučně, vozidla osobní, užitková, nákladní, zametací stroje, nakladače, sekací traktory, přívěsy). Prostory, kde se bude pneuservis nacházet, jsou specifikované v příloze č. 8 této zadávací dokumentace (dále jen „prostory pneuservisu“). Prostory pneuservisu budou vybranému dodavateli pronajaty za podmínek uvedených v příloze č. 8 této zadávací dokumentace a budou vybranému dodavateli předány bez vybavení, vybraný dodavatel tak bude povinen zajistit na své náklady vlastním vybavením prostor pneuservisu tak, aby byl schopen řádně plnit předmět veřejné zakázky. Součástí předmětu plnění je dále zajištění uskladnění pneumatik, přičemž zadavatel udává, že dodavatel je povinen mít k dispozici prostory pro uskladnění minimálně 1 400 ks pneumatik zadavatele, přičemž tento počet se může v průběhu plnění veřejné zakázky měnit. Zadavatel upřesňuje, že prostory pneuservisu jsou k uskladnění uvedeného počtu pneumatik uzpůsobeny.
Interne KennungVZ00013
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34350000 Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge, 34351000 Reifen für Normalbeanspruchung, 34352100 Reifen für Lastkraftwagen, 34352300 Reifen für Landwirtschaftsfahrzeuge, 34352000 Hochleistungsreifen, 50116500 Reifenreparatur, einschließlich Montieren und Auswuchten
5. Los
LosLOT-0001