706804-2023 - Wettbewerb
Polen – Fleisch – Dostawa mięsa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mięsa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa dla Ogrodu Zoologicznego w Poznaniu
Interne Kennung: CUW-SAZ.4440.54.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wołowiny
Beschreibung: Dostawa wołowiny z kością i wołowiny bez kości- Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia dla części 1 zawarto załączniku nr 1A do umowy.
Interne Kennung: CUW-SAZ.4440.54.2023 część I
Haupteinstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa serc końskich
Beschreibung: Dostawa serc końskich- Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia dla części 2 zawarto załączniku nr 1B do umowy.
Interne Kennung: CUW-SAZ.4440.54.2023 część II
Haupteinstufung (cpv): 15118100 Pferdefleisch
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa mięsa mielonego końskiego
Beschreibung: Dostawa mięsa mielonego końskiego- Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia dla części 3 zawarto załączniku nr 1C do umowy.
Interne Kennung: CUW-SAZ.4440.54.2023 część III
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa królika całego z sierścią
Beschreibung: Dostawa królika całego z sierścią- Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia dla części 4 zawarto załączniku nr 1D do umowy.
Interne Kennung: CUW-SAZ.4440.54.2023 część IV
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa królika oskórowanego
Beschreibung: Dostawa królika oskórowanego- Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia dla części 5 zawarto załączniku nr 1E do umowy.
Interne Kennung: CUW-SAZ.4440.54.2023 część V
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa przepiórek
Beschreibung: Dostawa przepiórek- Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia dla części 6 zawarto załączniku nr 1F do umowy.
Interne Kennung: CUW-SAZ.4440.54.2023 część VI
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa nutrii skórowanych
Beschreibung: Dostawa nutrii skórowanych- Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia dla części 7 zawarto załączniku nr 1G do umowy.
Interne Kennung: CUW-SAZ.4440.54.2023 część VII
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa kości długiej z mięsem
Beschreibung: Dostawa kości długiej z mięsem- Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia dla części 8 zawarto załączniku nr 1H do umowy.
Interne Kennung: CUW-SAZ.4440.54.2023 część VIII