70686-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Bezpečnostní geotechnický monitoring okolí stavby – velké stavby
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBezpečnostní geotechnický monitoring okolí stavby – velké stavby
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou služby spočívající v zajištění bezpečnostního geotechnického monitoringu okolí (dále jen „GTMO“) staveb pozemních komunikací zejména s předpokládanou hodnotou stavebních nákladů nad 1,5 mld. Kč bez DPH nebo staveb pozemních komunikací s důlním dílem. Bezpečnostní geotechnický monitoring bude zajišťován před, a/nebo v průběhu, a/nebo po dokončení realizace stavby. Jedná se o sledování posunů a přetvoření objektů a terénu v zóně ovlivnění, zejména staveb technické a dopravní infrastruktury, pozemních staveb, podzemních staveb vzniklých hornickou činností nebo činností prováděnou hornickým způsobem, sledování terénních sesuvů a deformací povrchu, sledování režimu podzemních a povrchových vod. Součástí bude posouzení příčinné souvislosti případného negativního vývoje sledovaných parametrů s probíhající či dokončenou stavbou a návrh opatření k minimalizaci jeho vlivu na monitorované objekty. Blíže viz ZD.
Interne Kennung01CS-000414
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik, 71351900 Geologische, ozeanografische und hydrologische Untersuchungen, 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik, 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen, 71351900 Geologische, ozeanografische und hydrologische Untersuchungen