See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transmisji danych za pomocą łączy telekomunikacyjnych APN do 32 lokalizacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transmisji danych za pomocą łączy telekomunikacyjnych APN do 32 lokalizacji. Pozostałe informacje zawarte w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 109/MZP/2025/P/GSŁ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72318000 Datenübertragung
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Prawem opcji jest, na żądanie Zamawiającego, możliwość: 1. zainstalowania i aktywacji dodatkowych kart SIM (łącznie maksymalnie 8 sztuk) w dostarczonych urządzeniach typu CPE, w terminie 30 (słownie: trzydziestu) dni - od daty przesłania przez Zamawiającego do Wykonawcy zawiadomienia o skorzystaniu z prawa opcji, o której mowa w niniejszym punkcie; 2. rozszerzenia o dodatkowe pakiety 100 GB w ilości do 15 doładowań na wskazane/ą karty SIM w ciągu 7 (słownie: siedmiu) dni od przesłania przez Zamawiającego do Wykonawcy zawiadomienia przez skorzystaniu z prawa opcji, o którym mowa w niniejszym punkcie.