See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Energii Elektrycznej do COS-OPO w Zakopanem
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu i na podstawie przepisów ustawy Prawo Energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266,) do COS-OPO w Zakopanem. Szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną wynosi 4600 MWh w okresie od 01.01.2026-31.12.2026. 2.Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 6 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 5 do SWZ – Projektowane postanowieniach umowy.
Interne Kennung: ZP/102/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001