706931-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigungsdienste – Schoonmaakonderhoud & Glasbewassing Stichting BMV Spaubeek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSchoonmaakonderhoud & Glasbewassing Stichting BMV Spaubeek
BeschreibungDe Opdracht omvat het leveren van: - Resultaatgerichte dagschoonmaak (dagelijks en periodiek); - Glasbewassing. Schoonmaakonderhoud en glasbewassing aan diverse gebouwen
Interne KennungKQRVE/01082025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0000
TitelSchoonmaak en glasbewassing
BeschreibungHet schoonmaakonderhoud en de glasbewassing bij BMV Spaubeek
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlenging