706958-2025 - Ergebnis
Tschechien – Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken – Sběry dat (DNS)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSběry dat (DNS)
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému jsou služby provádění sběrů informací (dat) a s nimi související služby nebo dodávky, případně dodávky informací (dat), a to pro účely provádění výzkumů zadavatelem.
Interne KennungSběry dat (DNS)
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZavedení dynamického nákupního systému se provádí přiměřeně podle pravidel pro užší řízení, přičemž dodavatelé ve lhůtě pro podání žádostí o účast podávají žádosti o účast. Zadavatel provede posouzení jejich souladu se zadávacími podmínkami a účastníky, jejichž žádosti nesplní zadávací podmínky, vyloučí z účasti v zadávacím řízení, a ostatní účastníky zařadí do dynamického nákupního systému.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79320000 Meinungsumfragen, 79315000 Sozialforschung, 79311100 Umfragengestaltung, 79311200 Durchführung von Umfragen, 79311300 Umfragenanalyse, 79330000 Statistische Dienstleistungen, 72313000 Datenerfassung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung, 79320000 Meinungsumfragen, 79311100 Umfragengestaltung, 79311200 Durchführung von Umfragen, 79311300 Umfragenanalyse, 79330000 Statistische Dienstleistungen, 72313000 Datenerfassung