See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Człopa
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Człopa. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych, opon z samochodów osobowych zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (raz w roku). Dostarczanie w ramach przedmiotu zamówienia worków do selektywnej zbiórki odpadów z odpowiednimi napisami i w odpowiednim kolorze zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zaopatrzenie w formie nieodpłatnej dzierżawy właścicieli nieruchomości w pojemniki na odpady
Vorherige Bekanntmachung: 667527-2025
Interne Kennung: B.271.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Człopa oraz wyposażenie nieruchomości w pojemniki oraz worki do gromadzenia odpadów.