706974-2023 - Wettbewerb
Polen – Pflegearbeiten für Sportplätze – Wykonywanie bieżących prac pielęgnacyjnych i renowacyjnych na czterech boiskach, o nawierzchni z trawy naturalnej, Gdańskiego Ośrodka Sportu w latach 2024-2025.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie bieżących prac pielęgnacyjnych i renowacyjnych na czterech boiskach, o nawierzchni z trawy naturalnej, Gdańskiego Ośrodka Sportu w latach 2024-2025.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wykonywanie bieżących zabiegów pielęgnacyjnych i renowacyjnych na czterech boiskach o nawierzchni z trawy naturalnej, administrowanych przez Gdański Ośrodek Sportu w latach 2024-2025. 2. Kod określony w Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): 77.32.00.00-9 Usługi utrzymania terenów sportowych 3. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i renowacyjnych, w szczególności takich jak: wertykulacja, aeracja, piaskowanie, koszenie, koszenie przedmeczowego, wymian darnii, oprysk. . Zamówienie będzie realizowane na terenie o powierzchni, odpowiednio dla części zamówienia: część nr 1 – dwa boiska przy ulicy Traugutta 29 a) boisko główne przy o powierzchni - 1,521 ha, w tym część podgrzewana 0,749 ha, b) boisko treningowe o powierzchni - 0,7992 ha. część nr 2 – boisko przy ulicy Zawodników 1 powierzchnia boiska 0,6 ha oraz teren treningowy o powierzchni 0,3 ha część nr 3 – boisko przy ulicy Grunwaldzka 244 powierzchnia boiska - 0,7856 ha Uwaga: Wykonawca może złożyć ofertę na dowolnie wybrane części zamówienia lub na całość zamówienia. 4. Szczegółowy wykaz wykonywanych czynności został określony we Wzorze Umowy, który stanowi zał. nr 2 do SWZ. 5. Zamawiający zaleca Wykonawcom przeprowadzenie wizji lokalnej w terenie.
Interne Kennung: ZP1.272.14.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony z uprzednią oceną ofert. Zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy PZP Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert. Wyłącznie Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, składa JEDZ-a na wezwanie Zamawiającego. (oznacza to, że żaden Wykonawca nie składa JEDZ-a wraz z ofertą). Zamawiający po sprawdzeniu poprawności złożonego JEDZ-a wezwie Wykonawcę do złożenia podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia z postępowania oraz spełniania warunków udziału w przedmiotowym postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dwa boiska przy ulicy Traugutta 29
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług bieżącego wykonywania zabiegów pielęgnacyjno-renowacyjnych na płytach boisk o nawierzchni z trawy naturalnej, zlokalizowanych przy ulicy Traugutta 29 w Gdańsku, w latach 2024-2025. Usługa będzie świadczona na boiskach:1) głównym o powierzchni 1,521 ha, w tym część podgrzewana 0,749 ha, 2) treningowym o powierzchni 0,7992 ha. Szczegółowy wykaz wykonywanych czynności został określony we Wzorze Umowy, który stanowi zał. nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: boisko przy ulicy Zawodników 1
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług bieżącego wykonywania zabiegów pielęgnacyjno-renowacyjnych na płycie boiska o nawierzchni z trawy naturalnej, zlokalizowanego przy ulicy Zawodników 1 w Gdańsku, w latach 2024-2025. Usługa będzie świadczona na boisku o powierzchni 0,6 ha oraz terenie treningowym o powierzchni 0,3 ha. Szczegółowy wykaz wykonywanych czynności został określony we Wzorze Umowy, który stanowi zał. nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: boisko przy ulicy Grunwaldzkiej 244
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług bieżącego wykonywania zabiegów pielęgnacyjno-renowacyjnych na płycie boiska o nawierzchni z trawy naturalnej, zlokalizowanego przy ulicy Grunwaldzkiej 244 w Gdańsku, w latach 2024-2025. Usługa będzie świadczona na boisku o powierzchni 0,7856 ha. Szczegółowy wykaz wykonywanych czynności został określony we Wzorze Umowy, który stanowi zał. nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część nr 3