2. Verfahren
Verfahren
Titel: „PEŁNIENIE FUNKCJI INŻYNIERA KONTRAKTU ROZBUDOWY FILHARMONII POMORSKIEJ W BYDGOSZCZY”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu rozbudowy Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ. W załączniku nr 14 do SWZ zawarto Opis inwestycji, którego celem jest zobrazowanie zakresu zadania inwestycyjnego, którego dotyczy usługa Inżyniera Kontraktu.
Interne Kennung: 5-PN-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71530000 Beratung im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001