2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheersysteem Openbare Ruimte 15102025
Beschreibung: De gemeente Coevorden wenst door middel van deze aankondiging van vrijwillige transparantie tijdelijk (maximaal 4 jaar) de opdracht voor de levering van het integraal beheersysteem openbare ruimte Obsurv voort te zetten met Sweco. 1,00
Interne Kennung: 53498-2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Coevorden maakt gebruik van het integraal beheersysteem voor de openbare ruimte, Obsurv van Sweco. De vele functionaliteiten die Obsurv biedt, zijn sterk verweven met de werkzaamheden van diverse teams binnen de organisatie. Er is gekozen om Obsurv de komende jaren te blijven gebruiken, wel met de intentie om binnen vier jaar een Europese aanbesteding te starten.
Interne Kennung: 1