See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie polyvalente zaal Erps-Kwerps
Beschreibung: Renovatie polyvalente zaal Erps-Kwerps waarbij de werken dienen uitgevoerd te worden volgens onderstaande stappen en fasering: Fase 1: deelopdracht 1 en 2 Deelopdracht 1: - Het bestuur heeft de intentie om de fase van deelopdracht 1 te starten op 01 mei 2026; - Volgende werken zijn te voorzien met de sporthal met alle faciliteiten die het bestek hiervoor oplegt in gebruik blijft; o Inrichting werfzone (zie werfinrichtingsplan in bijlage); o Afbraak vroegere bergingen Chiro (technische lokalen vooraan en links achter blijven nog in gebruik); o Borging nutsaansluitingen (of werfaansluiting): ventilatiegroep blijft in gebruik tijdens deze fase met een aan te leveren tijdelijke verwarmingsinstallatie tijdens het stookseizoen van 1 oktober 2026 tot 1 mei 2027. Het installeren en in stand houden van bestaande en tijdelijke technieken die nodig zijn voor een normaal gebruik van de sportzaal valt onder de verantwoordelijkheid van de opdrachtnemer; o Plaatsing tijdelijke ingang, containerkleedkamers en sanitair links (zie werfinrichtingsplan); o Plaatsing tijdelijke sandwichwanden binnenkant zaal kant kleedkamers/keuken waarmee de zaal in gebruik kan blijven verwarmd en geventileerd (risicoanalyse VC, evacuatie/brandveiligheid); o Afbraak/verbouwing/opbouw kleedkamers, keuken, polyvalente zaal (achter- en rechterzijde); o Installatie nieuwe technische ruimte. Deelopdracht 2: - Het bestuur heeft de intentie om fase 1 van deelopdracht 1 en 2 af te ronden op 31 oktober 2027; - Volgende werken zijn te voorzien aan de sporthal, de zaal is dan niet langer beschikbaar voor haar gebruikers: o Afbraak oude technische blok links en oude inkom; o Verwijderen tijdelijke containerkleedkamers en sanitair; o Maken openingen gevel/nieuwbouw; o Vernieuwen dak; o Vernieuwen technieken en aansluiting op technische ruimte; o Vernieuwen vloer; o Vernieuwen gevels; o Buiten herinrichting buitenzone parking kant Paddestraat, werfzone verhuist naar parking kant beek; o Ingebruikname/verhuis naar nieuwe sporthal (exclusief rechter parkingzone) door bouwheer: voorzien vanaf 1 november 2027 Fase 2: deelopdracht 3 - Het bestuur heeft de intentie om fase 2 van deelopdracht 3 te starten op 01 november 2027; - Volgende werken zijn te voorzien met de sporthal in gebruik; o Herinrichting buitenzone parking kant beek/voorkant o Ingebruikname volledige parking door bouwheer: voorzien vanaf 1 maart 2028.
Interne Kennung: PPP01B-802/5139/802
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 802 1_1