See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa komputerów przenośnych do szkół i placówek oświatowych w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa komputerów przenośnych do szkół i placówek oświatowych (zwanych dalej Odbiorcą) w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 (trzy) części.
Interne Kennung: DBFO-IV.WAO.4660.1.3.2025.ETL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237410 Computermäuse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa komputerów przenośnych do szkół i placówek oświatowych w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy - CZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA
Beschreibung: CZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA – komputer przenośny – część Dzielnicy Mokotów: Czerniaków, Sadyba, Sielce i Stegny. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 186 sztuk komputerów przenośnych wraz z oprogramowaniem. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa komputerów przenośnych do szkół i placówek oświatowych w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy - CZĘŚĆ II ZAMÓWIENIA
Beschreibung: CZĘŚĆ II ZAMÓWIENIA – komputer przenośny – część Dzielnicy Mokotów: Stary Mokotów i Wierzbno. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 266 sztuk komputerów przenośnych wraz z oprogramowaniem. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa komputerów przenośnych do szkół i placówek oświatowych w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy - CZĘŚĆ III ZAMÓWIENIA
Beschreibung: CZĘŚĆ III ZAMÓWIENIA – komputer przenośny – część Dzielnicy Mokotów: Ksawerów, Służew, Służewiec i Wyględów. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 290 sztuk komputerów przenośnych wraz z oprogramowaniem. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia.