707091-2025 - Ergebnis
Tschechien – Computerbezogene Geräte – Dodávky náhradních dílů a komponent IT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky náhradních dílů a komponent IT
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému v souladu s ustanovením § 138 a násl. ve spojení s ustanovením § 58 a násl. ZZVZ na pořízení kabeláže, tabletů a náhradních dílů a komponent IT. Dynamický nákupní systém je rozdělen do 2 kategorií, přičemž v rámci každé kategorie dynamického nákupního systému zadavatel bude následně zadávat dílčí veřejné zakázky na základě svých aktuálních potřeb (tzn. v předem neurčených časových intervalech a v předem konkrétně neurčeném objemu). Podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung10055-2021
Interne KennungVZ7/2021
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0002
TitelDodávky náhradních dílů a komponent IT - Kategorie 1 (kabeláž a související komponenty)
BeschreibungPředmětem této kategorie DNS bude zadávání dílčích veřejných zakázek na dodání kabeláže a komponent s ní související.
Interne KennungVZ7/2021 - kategorie 1