2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania osadów ściekowych oraz skratek z oczyszczalni ścieków w Kałdowie Wsi w roku 2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa: 1.1 bieżącego odbioru osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 i ich zagospodarowania z oczyszczalni ścieków Przedsiębiorstwa „Nogat” Sp. z o.o. w Kałdowie Wsi gm. Malbork, prowadząc w ten sposób do niezakłóconego funkcjonowania oczyszczalni ścieków. 1.2 okresowego odbioru i zagospodarowania odpadów technologicznych - skratek o kodzie 19 08 01 powstających w dwóch lokalizacjach: 1.2.1 na Oczyszczalni Ścieków w Kałdowie Wsi 82-200 Malbork 1.2.2 w Przepompowni „Parkowa” ul. Parkowa 82-200 Malbork 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku nr 1 do SWZ: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dotyczy CZĘŚCI nr I (osady) i II (skratki)), 2.2. Załączniku nr 7.1. i 7.2. do SWZ: wzór umowy (dotyczy CZĘŚCI nr I i II.
Interne Kennung: DS/2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513700 Schlammtransport, 90513800 Schlammbehandlung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa: 1.1 bieżącego odbioru osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 i ich zagospodarowania z oczyszczalni ścieków Przedsiębiorstwa „Nogat” Sp. z o.o. w Kałdowie Wsi gm. Malbork, prowadząc w ten sposób do niezakłóconego funkcjonowania oczyszczalni ścieków. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku nr 1 do SWZ: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dotyczy CZĘŚCI nr I (osady) i II (skratki)), 2.2. Załączniku nr 7.1. do SWZ: wzór umowy (dotyczy CZĘŚCI nr I (osady)),
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.Prawo opcji (dotyczy CZĘŚCI I (osady) i II (skratki) szczegółowy opis zawiera OPZ – załącznik nr 1 do SWZ): 1.1. ZAMAWIAJĄCY zastrzega sobie możliwość zmiany ilości przedmiotu zamówienia w okresie realizacji umowy, w zależności od jego rzeczywistych potrzeb, przy czym: 1.1.1 wzrost ilości nie będzie większy niż do 20% wielkości zamówienia wskazanego w ust. 3.1.2 i 3.2.2; 1.1.2 zmniejszenie ilości do 20% wielkości zamówienia wskazanego w ust. 3.1.2 i 3.2.2; rozdziału III SWZ.
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa: 1.1. okresowego odbioru i zagospodarowania odpadów technologicznych - skratek o kodzie 19 08 01 powstających w dwóch lokalizacjach: 1.1.1 na Oczyszczalni Ścieków w Kałdowie Wsi 82-200 Malbork 1.1.2 w Przepompowni „Parkowa” ul. Parkowa 82-200 Malbork. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku nr 1 do SWZ: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dotyczy CZĘŚCI nr I (osady) i II (skratki)), 2.2. Załączniku nr 7.2. do SWZ: wzór umowy (dotyczy CZĘŚCI nr II ),
Beschreibung der Optionen: 1. Prawo opcji (dotyczy CZĘŚCI I (osady) i II (skratki) szczegółowy opis zawiera OPZ – załącznik nr 1 do SWZ): 1.1 ZAMAWIAJĄCY zastrzega sobie możliwość zmiany ilości przedmiotu zamówienia w okresie realizacji umowy, w zależności od jego rzeczywistych potrzeb, przy czym: 1.1.1 wzrost ilości nie będzie większy niż do 20% wielkości zamówienia wskazanego w ust. 3.1.2 i 3.2.2; 1.1.2 zmniejszenie ilości do 20% wielkości zamówienia wskazanego w ust. 3.1.2 i 3.2.2;