2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w ramach leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu ciężarowego z zabudową do zbiórki odpadów oraz osprzętem do mycia pojemników
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest nabycie i przekazanie Zamawiającemu do odpłatnego korzystania w ramach umowy leasingu operacyjnego na umówione raty leasingowe, w okresie obowiązywania umowy leasingu, od daty podpisania protokołu odbioru przedmiotu leasingu: fabrycznie nowego samochodu ciężarowego typu śmieciarka dwukomorowa. Szczegółowy opis przedmiotu leasingu jest zamieszczony w załączniku nr 10 do SWZ pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia” (OPZ). Zapewnienie finansowania w formie leasingu operacyjnego na poniższych zasadach: a) czynsz inicjalny (opłata wstępna) w wysokości 45% wartości przedmiotu leasingu, b) 47 rat leasingowych miesięcznych, c) wartość resztowa (wykup): nie więcej niż 1% wartości netto przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis w SWZ i Załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: PUK/PN/8/Ś-M/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 PZP, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest nabycie i przekazanie Zamawiającemu do odpłatnego korzystania w ramach umowy leasingu operacyjnego na umówione raty leasingowe, w okresie obowiązywania umowy leasingu, od daty podpisania protokołu odbioru przedmiotu leasingu:fabrycznie nowego samochodu ciężarowego typu śmieciarka dwukomorowa. Szczegółowy opis przedmiotu leasingu jest zamieszczony w załączniku nr 10 do SWZ pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia” (OPZ). Zapewnienie finansowania w formie leasingu operacyjnego na poniższych zasadach: a) czynsz inicjalny (opłata wstępna) w wysokości 45% wartości przedmiotu leasingu, b) 47 rat leasingowych miesięcznych, c) wartość resztowa (wykup): nie więcej niż 1% wartości netto przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis w SWZ i Załącznikach do SWZ
Menge: 1 Stück