See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Beschreibung: obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Vorherige Bekanntmachung: 487529-2025
Interne Kennung: ZP250/038/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 24: obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 6 do SWZ (Warunki wykonywania przeglądu technicznego, terminy ich realizacji oraz zakres obsługi serwisowej/ Lista prac obsługi serwisowej) oraz w Załączniku Nr 5 do SWZ (Wykaz urządzeń).
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 30: obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 35: obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet 56: obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet 58: obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet 84: obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0098
Titel: Pakiet 86: obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0114
Titel: Pakiet 102: obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0115
Titel: Pakiet 103: obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 103