See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciągnika siodłowego z naczepą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciągnika siodłowego z naczepą wraz z wyposażeniem oraz przeszkolenie osób do obsługi samochodu dla Komendy Miejskiej PSP w Łodzi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 537072-2025
Interne Kennung: MK.2370.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34133000 Gelenklastwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223100 Sattelanhänger, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 42415110 Gabelstapler
5. Los
Los: LOT-0001