707179-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Hotels – Uzavření Rámcové dohody na zajištění služeb pro konference pořádané zadavatelem 2022 - 2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUzavření Rámcové dohody na zajištění služeb pro konference pořádané zadavatelem 2022 - 2024
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s více dodavateli, přičemž předmětem plnění rámcové dohody je zajištění pronájmu konferenčních místností, technického a jiného vybavení a zajištění ubytování a cateringu pro konference a semináře a další související společensko-kulturní akce zaměřené na oblast propagace vzdělávání, pořádané zadavatelem včetně souvisejících služeb (např. zajištění specifické techniky, potřebného personálního zajištění, jako například hostesky, doprovodného programu, nebo využití služeb hotelového taxi), a to v kterémkoli kraji / městě v ČR. Účastník rozhodne dle svých možností, ve kterých krajích ČR je zadavateli schopen poskytnout požadované služby. Tuto skutečnost zároveň promítne do Přílohy č. 4 – Seznam krajů (dále jen „Příloha č. 4“).
Interne KennungDZS/2022/00949
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels
5. Los
LosLOT-0001
TitelUzavření Rámcové dohody na zajištění služeb pro konference pořádané zadavatelem 2022–2024
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s více dodavateli, přičemž předmětem plnění rámcové dohody je zajištění pronájmu konferenčních místností, technického a jiného vybavení a zajištění ubytování a cateringu pro konference a semináře a další související společensko-kulturní akce zaměřené na oblast propagace vzdělávání, pořádané zadavatelem včetně souvisejících služeb (např. zajištění specifické techniky,cpv potřebného personálního zajištění, jako například hostesky, doprovodného programu, nebo využití služeb hotelového taxi), a to v kterémkoli kraji / městě v ČR. Účastník rozhodne dle svých možností, ve kterých krajích ČR je zadavateli schopen poskytnout požadované služby. Tuto skutečnost zároveň promítne do Přílohy č. 4 – Seznam krajů (dále jen „Příloha č. 4“).