707187-2025 - Ergebnis
Polen – Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC) – Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w ciągu dróg wojewódzkich poprzez budowę systemu monitoringu i zarządzania na drogach wojewódzkich województwa łódzkiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w ciągu dróg wojewódzkich poprzez budowę systemu monitoringu i zarządzania na drogach wojewódzkich województwa łódzkiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: dostawa urządzeń do monitoringu i zarządzania projektowanymi drogowymi stacjami meteorologicznymi oraz istniejącymi sterownikami sygnalizacji świetlnych. W ramach zadania planuje się opracowanie, dostarczenie, konfiguracja i uruchomienie dedykowanego systemu monitoringu i zarządzania w postaci witryny internetowej w ramach opracowanego systemu, dostarczenie, montaż i podłączenie do systemu drogowych stacji meteorologicznych, podłączenie do systemu wskazanych sterowników sygnalizacji świetlnych, dostarczenie, konfiguracja i uruchomienie komputerów do obsługi systemu, dostarczenie i montaż kamer wizyjnych oraz podłączenie do systemu, zaprojektowanie, wykonanie i montaż konstrukcji wsporczych dla stacji meteorologicznych, przeprowadzenie szkoleń.
Vorherige Bekanntmachung519064-2025
Interne KennungDZ.2610.18.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art.139 ust. 1 ustawy Pzp (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 3. Komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ustawy, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: „Platforma”) pod adresem: https://platforma.eb2b.com.pl lub https://zdwlodz.eb2b.com. pl., która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy. 4. Wykonawca zamierzający wziąć udział w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto na Platformie Zakupowej. Zarejestrowanie i utrzymywanie konta na Platformie Zakupowej oraz korzystanie z Platformy jest bezpłatne. 5. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5 % wartości zamówienia. 6. Wykonawcy występujący wspólnie przed zawarciem umowy o zamówienie zobowiązani są do złożenia umowy regulującej ich współpracę w związku z realizacja zamówienia. 7. Wykonawca zobowiązany jest do zawarcia umowy zgodnej ze wzorem załączonym do SWZ. 9. Przewiduje się zmiany umowy opisane w par. 16 wzoru umowy. 10. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni, tj. do dnia 16.11.2025 r. 11. Limit finansowy na rok 2025 r. wynosi 3 000 000,00 zł brutto, rok 2026 – pozostałe środki.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51220000 Installation von Kontrollgeräten, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213000 Personalcomputer, 72212900 Diverse Software-Entwicklungen und Computersysteme, 80500000 Ausbildung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213000 Personalcomputer, 72212900 Diverse Software-Entwicklungen und Computersysteme, 80500000 Ausbildung