2. Verfahren
Verfahren
Titel: II/2025/1_Uitbreiding en Instandhouding van het IP Telematica netwerk voor Telematica toepassingen van de Vlaamse Overheid
Beschreibung: De aanbesteder stelt een IP Telematica netwerk ter beschikking voor de aansluiting van Telematica toepassingen. Deze toepassingen hebben vooral betrekking op technieken verbonden met weginfrastructuur (o.a. ANPR camera’s, RSS borden, …). Deze opdracht heeft als voorwerp de instandhouding (monitoring en uitbating) van dit IP Telematica netwerk met alle bijhorende apparatuur die nodig is om dit op een veilige manier te laten gebeuren (o.a. firewalls) en om het 24u/24u en 7d/7d te beheren en te monitoren. Naast het in stand houden van dit IP Telematica netwerk moet dit ook kunnen evolueren op een veilige en efficiënte manier om netwerk connectiviteit te voorzien voor nieuwe toepassingen. De aanbesteder moet ook kunnen anticiperen op een toenemende vraag naar hogere bandbreedte en moet ook kunnen voldoen aan de strikte veiligheidsvereisten zoals deze worden opgelegd door de wetgever. Tevens moet dit netwerk op een verantwoordelijke manier mee kunnen evolueren met de nieuwe technologische evoluties volgens algemeen geldende standaarden. Deze opdracht bevat ook de instandhouding van een virtueel serverplatform (en enkele servers) waar cruciale applicaties gehost zijn die nodig zijn voor de uitbating van het netwerk.
Interne Kennung: II/2025/1
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312300 Wartung und Reparatur von Datennetzeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: II/2025/1 - 1_Uitbreiding en Instandhouding van het IP Telematica netwerk voor Telematica toepassingen van de Vlaamse Overheid
Interne Kennung: 1